WordPress menü ekleme

doguhansubas

Hectopat
Daha fazla  
Selam,
Technopat.net'deki bir özelliği çok beğendim kendi web siteme eklemek istiyorum.
Technopat.net'e girince kategoride sosyal kısmı var sosyale girdiğimizde forum sayfası çıkıyor karşımıza ben de oyle yapmak istiyorum bir eklenti midir yoksa temanın ozelliği mi? Yani bir web sitesinin kategori kısmına nasıl forum sayfası eklenir? BBpres eklentisi gibi değil.

Not: Web sitem WordPress.

Yanlış bilgilendirme
Bunu Wordpress'te yapamazsınız. Websitenize Mybb, Xenforo vb. gibi forum altyapıları kurmanız gereklidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir menü mü ?

böyler bir meünümü..JPG

Emrullah bey benim anlatmak istedigim Wordpress alt yapılı web siteye forum eklentisi eklemek fakat Technopat'daki gibi.

Forum yazılımı kurmak ile alakası yok. Temadan temaya değişebilir ekleme sistemi.
Genelde yeni kategori oluşturulur ve bu kategori bağımsız bir kategori olmak zorundadır, yani herhangi bir kategorinin alt kategorisi olmayacak.
Kategoriyi oluşturduktan sonra o kategoride herhangi bir yazı yayınladığında o menüde yeni kategori gözükecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı