WordPress'te alt kategori nasıl listelenir?

bafralifatih55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
WordPress'te bir ana kategori ve onun içinde alt kategoriler var. Ben bir sayfada bu ana kategoriye ait alt kategorileri listelemek istiyorum. Bunları bağlantı olarak vermek yerine bir eklenti vasıtası ile yaparak yeni alt kategori eklendiğinde tekrar uğraşmak istemedim. Bu işi yapabileceğim bir eklenti var mıdır?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir plugin olduğunu sanmıyorum ancak basit bir kod bloğu ile çözülebilir. Aşağı bıraktığım linkten şansını deneyebilirsin. Bir sorun olursa yardımcı olurum.

Merhaba
Birkaç tane var. Ancak nasıl çalıştırklarını çözemedim. Link derken linki göremedim.
Arkadaşlar bu konuda bildğiniz bir eklenti yok mudur?
Böyle bir plugin olduğunu sanmıyorum ancak basit bir kod bloğu ile çözülebilir. Aşağı bıraktığım linkten şansını deneyebilirsin. Bir sorun olursa yardımcı olurum.

Merhaba hocam.
İstediğim işi apan şöyle bir kod buldum. Ancak bunu ilgili sayfada nasıl çalıştıracağım konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Kod:
<ul>
<?php wp_list_categories('orderby=name&include=3,5,9,16'); ?>
</ul>

Son düzenleme:
Merhaba
Birkaç tane var. Ancak nasıl çalıştırklarını çözemedim. Link derken linki göremedim.
Arkadaşlar bu konuda bildğiniz bir eklenti yok mudur?

Merhaba hocam.
İstediğim işi apan şöyle bir kod buldum. Ancak bunu ilgili sayfada nasıl çalıştıracağım konusunda bir fikrim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Kod:
<ul>
<?php wp_list_categories('orderby=name&include=3,5,9,16'); ?>
</ul>
Hocam linki vermeyi unutmuşum kusura bakma. Buradan dene şansını eğer çözemezsen uzak bağlantı vs. yardımcı olmaya çalışıcam.

Hocam linki vermeyi unutmuşum kusura bakma. Buradan dene şansını eğer çözemezsen uzak bağlantı vs. yardımcı olmaya çalışacağım.

Merhaba
Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Ancak böyle bir şey değil. Örneğin A sayfası oluştudum. Bu A sayfası içine giridğimde bir üst kategoriye bağlı alt kategorileri listelemek istiyorum. Alt kategorilerin bağlantılarıı tek tek sayfaya girmektense bir eklenti veya kod ile halletmek istedim. Bu şekilde bir şey olursa çözüm olacak hocam.
Teşekkürler.
Merhaba
Sanırım böyle bir şey pek de mümkün görünmüyor. Başka nasıl bir tasarım yapabilirim bilemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı