Work and travel ile Amerika'ya gitmek

kimin kölesi tam olarak .dd

Okulunu niye yakıyor hocam zaten öğrenciyken yapılıyor bu program. Yazın gidiyorsunuz zaten. Ayrıca bu işi yapan kadınlar var parası karşılığıında.
hocam amerikada kalmak için okullarını yakıyorlar.Kaçak oluyor bir nevi.O yüzden vize görüşmesinde sorun çıkabiliyor.Bu adam orada kalacakmı yoksa kalmayacakmı diye vermeyebiliyorlarmış.Work and travel süresi bittiğinde geri dönermi dönmezmi diye yani.

Konu başlığında da belirttiğim gibi, 3 yıldır hala gıda mühendisliği 1. sınıftayım. Work and travel ile Amerika'ya gitmek istiyorum. Ayrıyeten de burs başvurusunda bulunmuştum bu arada kredi ya da burs çıkacak. Benim sormak istediğim work and travel için bana aşağı yukarı 25.000 TL para gerekiyor. Bunun birazını kredi çekerek karşılamayı düşünüyorum bankadan. Bir yerde de çalışacağım tabii ki. O süreçte parasız kalmamak için KYK kredisi çıkarsa eğer ben yurt dışında kalmayı seçersem hem devlete hem de bankaya kredi borcum oluyor. Ben yurt dışında iken bu sorun yaratır mı? Yani oradan para kazanıp da ödeyebilir miyim? Böyle bir engel falan var mı ya da bir kural?

Gittiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı