World Of Tanks Başlangıç Tankı

• Konuyu başlatan ACRX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B

ACRX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar WOT'a başladım tankları deneyimledim. Alman veya Rus tankı ile oynamayı planlıyorum ama karar veremiyorum sizce hangisi ile başlamalıyım? Bir de ağır tank mı, tank avcısı mı geliştireyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle oyun tarzını belirlemelisin. Ön saflarda olup devamlı aksiyon halinde olmak mı yoksa pasifte bekleyip fırsatını bulunca hareket etmek mi? Ondan sonra tank avcısı yada ağır tank diye seçebilirsin. Ülkeler için ise istediğini seçebilirsin iki ülke ağacı da iyidir.

Genellikle on saflarda olmayı tercih ediyorum ve bunu için ağır tank geliştirmeye karar verdim ama hangi ülkenin ağır tankını geliştireceğime karar veremedim bu konuda yardımcı olursan sevinirim

IS-7 çöp bir tank çabuk ammo yiyen basit bir tank oldu. Silahı berbat bir isabete sahip. IS-4 alman daha iyi olur. Sonra AMX 50 B. T-57 Heavy, IS-3, gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı