World of Tanks blitz için makro tavsiyesi

Allah Allah yanlışlık doğruluk kararını kim veriyor?
Topluluk karar veriyor ve makro hile değildir! Hangi siteye, foruma bakarsanız bakın aklı başında olan ve bu işler ile en azından az buçuk bilgisi olan kimse makroya hile demez!
Fikrimi değiştirin de göreyim :D
Hocam eğer kast ettiğiniz şey Zula ve ya CS:GO da ki gibi ZoomShot yapmak ise bu mümkün ben dün araştırken yaptım ve isterseniz resimli olarak anlatabilirim.
Hocam onu denedim fakat mouse bu makroda bir anda sapıtıyor. Ap atadığım tuşa basıyorum he alıyor, tekrar basıyorum apcr falan alıyor. Başka hiçbir makroda bu sorunu yaşamıyorum.

Hocam onun nedeni "ASA" hilesidir. Açılımı "Automatic Shell Adjustment" yani "Zırha göre otomatik mermi ayarlama hilesi" anlamına geliyor. Bu sistem şuna yarıyor; Tankın üzerine nişangahı doğrulttuğunuz zaman otomatik olarak tankın zırhına göre mermi ayarlıyor ve otomatik olarak ateş ediyor. Bu yüzden Wargaming de bu sisteme önlem almak için AP, APCR, HE, HESH ve GOLD türü mermilerin 1, 2, 3 tuşları ile seçilirken her tıklamada port kodu değiştiriyor. Yani hilenin her mermiyi seçmeden önce yeni port kodunu bulmak için yeniden başlaması gerekiyor ve oyun içinde yeniden başladığı zaman da hileyi devam eden oyuna uygulayamıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı