World Of Tanks nasıldır?

Yükle oyna. Sana bir şey kaybettirmez. Ama önce blitz olanını yükle ondan az buz bir şey öğren. Direkt WoT sana ağır gelir. Çok az P2W var.

Hocam tam olarak aynı seviyede çıkmıyor diye biliyorum karşıdaki düşmanlar -1.0 br +1.0 br olarak ayarlıydı galiba sistem.
Çok fark etmiyor. Mühimmatları nasıl kullanacağını ve karşındaki tankın neresinde zırh var gibi şeyleri biliyorsan karşındaki tankı vurman kolay. Bu da senin ne kadar oynadığına veya ne kadar araştırdığına bağlı.

Oyunda kasılmak zor ancak uzun soluklu oynayıp kasılırsanız zevk alabilirsiniz. Kasılırken kanser olma ihtimaliniz de var ayrıca. Parayı basarsanız daha çok eğlenirsiniz.

War Thunder sistemimi zorlar sanırsam.

Son düzenleme:

Oyuna hiç para yatırmadan IS-2 (1944) ü aldım ve karşıma soğuk savaş tankları geliyor. Max 3-4 tank yok ediyorum maçlarda o yüzden.

Grind nedir hocam?

Oyunda seviyeler var, 1. seviye tanktan 10. seviye tanka kadar XP kasıyorsunuz. XP içinde hep oynamak gerekiyor. Kısacası hep aynı şeyleri tekrarlayıp XP kasarak ilerlemek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…