World War Z Oyun Arkadaşı

Agarwaen3

Decapat
Merhaba, bir arkadaşım ve ben senaryoyu normal zorlukta bitirdik ve birkaç kez Horde Mode oynadık. Oyun potansiyelini maalesef çok harcadığı için diğer oyunlar gibi uzun oynanış saatleri sunmuyor ama eğer ekip olarak oynarsak belki 4 kişi farklı zorluklarda senaryoyu bitirerek veya Horde Mode'da kendi rekorlarımızı kırmaya çalışarak daha çok eğlenebiliriz.

Eğer oynamak isteyen olursa birkaç gün içinde veya haftaya bir Discord sunucusunda buluşarak oynamaya başlayabiliriz. Şehir dışında olduğum için kesin tarih vermekten çekiniyorum ama bir haftayı geçmez.

Şu an ben Hellraiser sınıfını oynuyorum arkadaşım da Slasher'ı ikimiz de 30 seviyeyiz. Medic ve Exterminator sınıflarında da 15 leveliz. Try-Hard olmadığımız için yeni başlayacak arkadaşlarla da oynayabiliriz hiç sorun yok ama sadece aynı şeyleri normal zorlukta tekrarlamak zorunda kalacak olmamız biraz sıkıcı olabilir.

Aradığımız tek koşul saygı. Eğer oynamak isterseniz 17-18 yaş üstü ve saygılı olan herkese açığız.
Kimseyi bulamadım hala. İnsanlarla tanışabileceğim ne bir Discord sunucusu bulabildim ne de bir internet sitesi 😕

Son düzenleme:
18 Yaşımdayım. Epic ismim oXenaTaffy. Oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum, eklerseniz hem oyunu öğretmeye çalışabilirim hem de beraber oynayabiliriz.

Geri
Yukarı