Wraith Prism vs Cooler Master Hyper 212

NoNAME5252

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600 işlemcime Wraith Prism veya Cooler Master Hyper 212 Black Edition arasında kaldım. Anakart ASUS B450M-K hangisini almalıyım öneriniz varsa sevinirim ( 2.el alacağım için fiyatlarda pek bir değişiklik yok o yüzden sadece performans olarak karşılaştırırsanız sevinirim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyper 212 kule tipi olmasının avantajını kullanarak daha iyi bir airflow sağlayacaktır kasa içinde, fiyatlar neredeyse aynı ise Hyper 212 derim. İkisi de yeterli zaten 3600 için.

Hyper 212 kule tipi olmasının avantajını kullanarak daha iyi bir airflow sağlayacaktır kasa içinde, fiyatlar neredeyse aynı ise Hyper 212 derim. İkisi de yeterli zaten 3600 için.

İşlemci ile beraber alınca arkadaş 200₺ istiyor Cooler Master için Prism ise ayrı olarak 200₺ alabilirim hangisi daha iyi soğutma sağlıyorsa onu almak istiyorum ama çok bir fark yok derseniz RGB ki olması tercihimdir.

7 2700X ile Wraith Prism kullanıyorum, ses çıkarıyor. Tabii 7 2700X çok daha fazla ısınan bir işlemci. Ben olsam Wraith Prism alırdım çok daha güzel duruyor ayrıca mosfet ve Vrm'lere direk olarak hava üflüyor.

7 2700X ile Wraith Prism kullanıyorum, ses çıkarıyor. Tabii 7 2700X çok daha fazla ısınan bir işlemci. Ben olsam Wraith Prism alırdım çok daha güzel duruyor ayrıca MOSFET ve VRM'lere direk olarak hava üflüyor.

Ankartımda Wraith Prism'i monteliycek ayaklar yok stok fanla geldiği için + olarak 3 tane kablosu olduğu için bir görüntü karmaşası yaratıyor mu kasa Corsair Spec Delta.
Hangisi ucuzsa onu al.

İkisi de aynı fiyata geliyor arada kaldım pek bir fark yoksa Prism almak istiyorum göze hitap ediyor.

Yani 3600 ile Prism testine bakmak lazım. İyiyse al geç Prism çok iyi soğutucu. Ben kule tipi sevmiyorum Prism bence de çok güzel. Ha en iyi performansı ve sesi istiyorsan Hyper 212 güzel.

Ankartımda Wraith Prism'i monteliycek ayaklar yok stok fanla geldiği için + olarak 3 tane kablosu olduğu için bir görüntü karmaşası yaratıyor mu kasa Corsair Spec Delta.
Fan kablosunu kasanın arkasından geçiriyorum. Geri kalan 2 kabloyu ekran kartının altından geçirdim. Göze battığını söyleyemem hatta siz söyleyince fark ettim. Ayaklıklar basit bir aparat rahat bulursunuz. Size ekstra masrafı olur mu bilmiyorum.

İşlemci ile beraber alınca arkadaş 200₺ istiyor Cooler Master için Prism ise ayrı olarak 200₺ alabilirim hangisi daha iyi soğutma sağlıyorsa onu almak istiyorum ama çok bir fark yok derseniz RGB ki olması tercihimdir.

Black Edition işlemcide etkisi daha az olsa bile, kasanın genel sıcaklığı bakımından artıları olacaktır. Kule tipi dediğim gibi, onun avantajını kullanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı