Wraith Spire RGB kablosu nereden bulunur?

rapportakal

Hectopat
Merhabalar elimde R7 2700 işlemci var. Wraith Spire RGB soğutucu var, içinden çıkan RGB kablosunu bulamıyorum. Nereden alabilirim? Amazon.us gibi sitelerde gördüm ama çok pahalı. Aynı kabloyu Türkiye'de ucuza bulabilir miyim? Tam adı nedir bu kablonun? Alternatif kabloları var mı? Cevaplarsanız sevinirim çok teşekkürler.

Anladığım kadarıyla aradığınız kablo Bu. Özel üretim bir kabloya benziyor ayrı olarak bulmanız zor gibi hiç bir yerde çıkmıyor. Buradakine 10dolar vermektense 2. el fanla beraber 100tlye alırsınız.

Belki kullanılmayan veya bozuk fanı olan birinden bulabilirsiniz.
Merhabalar elimde R7 2700 işlemci var. Wraith Spire RGB soğutucu var, içinden çıkan RGB kablosunu bulamıyorum. Nereden alabilirim? Amazon.us gibi sitelerde gördüm ama çok pahalı. Aynı kabloyu Türkiye'de ucuza bulabilir miyim? Tam adı nedir bu kablonun? Alternatif kabloları var mı? Cevaplarsanız sevinirim çok teşekkürler.
Takipteyim, benide cevapla olarak yazarsanız sevinirim.

Anladığım kadarıyla aradığınız kablo Bu. Özel üretim bir kabloya benziyor ayrı olarak bulmanız zor gibi hiçbir yerde çıkmıyor. Buradakine 10dolar vermektense 2. el fanla beraber 100TL'ye alırsınız.

Belki kullanılmayan veya bozuk fanı olan birinden bulabilirsiniz.

Başka konularda AMD'ye mail atın dediler ben attım bana geri bile dönmediler AMD Türkiye zaten yok nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı