Alıcı X Box One S Wireless Adaptör PC için

En kaliteli Bluetooth adaptörünü (Ugreen) kullanmama rağmen arada bir kopma yaşıyorum, kullaklık girişini kullanamam da cabası.

Bu sosyalde neden herkes kağıt üstü konuşuyor ? Hiç pratikte yoksunuz arkadaş! Adam adaptör tavsiyesi istemiş hemen atlamışsınız ona ne gerek var Bluetooth alıcı alın diye! Arkadaşın düşünme yetisi yok mu ?

Benim gördüğüm düşünme yetisi var fakat Bluetooth uyumundan bihaber.

Ben de Bluetooth ile kulaklık kullanılmadığından bihaberdim taa ki siz söylene dek.

Yani konu sahibinin düşünme yetisi olduğuna göre siz de bilginizi bırakın buraya kendisi karar versin olur mu?

En kaliteli Bluetooth adaptörünü (Ugreen) kullanmama rağmen arada bir kopma yaşıyorum, kullaklık girişini kullanamam da cabası.

Alacağınız ürün şu: Amazon.com: Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10: Video Games

Bu sosyalde neden herkes kağıt üstü konuşuyor ? Hiç pratikte yoksunuz arkadaş! Adam adaptör tavsiyesi istemiş hemen atlamışsınız ona ne gerek var Bluetooth alıcı alın diye! Arkadaşın düşünme yetisi yok mu ?
Teşekkürler, hem kopma yaşayacağımı düşünüyordum doğruymuş, üstelik kulaklık çıkışınıda kullanamıyorum. Ne anlamı kaldı ki o zaman kablosuzun attığınız ürünü alırsam kargo, gümrük vs. derken ne kadara mal olur?
Benim gördüğüm düşünme yetisi var fakat Bluetooth uyumundan bihaber.

Ben de Bluetooth ile kulaklık kullanılmadığından bihaberdim taa ki siz söylene dek.

Yani konu sahibinin düşünme yetisi olduğuna göre siz de bilginizi bırakın buraya kendisi karar versin olur mu?
Bluetooth uyumunu biliyordum, siz öyle diyince kafam karıştı net öğrenmiş oldum teşekkür ederim. Başka bluetooth alıcısıyla kopmalar yaşanıldığını defalarca duyduğum için orjinalini tercih edeceğim.

Geri
Yukarı