X-Power 650W 80+ PSU nasıldır?

Daniel Brasco

Decapat
Sistemim aşağıdaki gibidir...

ASUS GeForce GTX1070 Ti ROG STRIX 8 GB ekran kartı.
Intel Core i7-8700K 3.70 GHz işlemci.
ASUS TUF Z370-PLUS GAMING anakart.
Kingston Hyper X (2x8) 16 GB RAM.
Samsung 250 GB SSD.
Cooler Master CPU soğutucu.

Zalman Z3 Plus kasamı eskidiğinden ve fazla ses yaptığından dolayı bırakıp yeni bir kasa almak istiyorum. Xigmatek marka kasa almayı düşünüyorum bütçem 1000 TL civarındadır. X-Power PSU kullandıklarını öğrendim. Bu PSU'yu kullanan arkadaşlara sorum herhangi bir sorunla karşılaştınız mı (ses düzeyi iyi mi vb.)? Ayrıca bu sistem için uygun mudur? İlgilendiğim kasalar şunlardır:

Son düzenleyen: Moderatör:
Xigmatek eski ama iyi bir firmadır. Psularından tut işlemci soğutucularına kadar kullandım. Normalden bir tık yüksektir ses seviyesi.Cooler Master mwe 650'ye ya da Corsair VS650'ye bakabilirsin.

Ben bu bütçede Sharkoon Night Shark ve High Power Gold Performance GD öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu bütçede Sharkoon Night Shark ve High Power Gold Performance GD öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

High Power PSU'yu ben de düşünüyorum. Bütçemi arttırıp daha iyi kasalar alabilirim. Başka öneriniz var mı kasa olarak ?

Sharkoon'un videoda gördüğünüz gibi kalitesi ortada zaten.

Alternatif olarak P300A modeline bakabilirsiniz ama 2 tane fan almak gerek:
2X Arctic P14 140mm Kasa Fanı - n11.com

Ben çok beğenmesemde MSI MAG Forge 100M kasası var:

Bütçeyi PSU'ya harcayıp 750W modeli alınabilir:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı