X2 240 ve X4 630 aynı performansı sergiliyor

Burner1900

Hectopat
Yer
Denizli/Bekilli
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
MSI R7 240 ekran kartımda AMD Athlon X2 240 vardı darboğaz yapıyordu bende AMD Athlon X4 630 aldım fakat aynı performansta çalışıyor ve 100 dereceyi geçiyor işlemci taktıktan sonra bir işlem gerekiyor muydu? Termal macun 6 senelik değiştirsem geçer mi?

İşlemciyi değiştirirken macunun değişmesi gerekiyor zaten. Orayı tam anlamadım o yüzden soğutucuda kalmis macunu mu kullandınız tekrardan? Eğer öyleyse bu sıcaklık gayet normal geldi bana.

Termal macunla alakalı olacağını sanmıyorum önceden am3 sistem kullandım işlemciyle alakalı olacağını düşünmüyorum hiçbir etki yaratmaz tavsiyem daha güncel sistemlere bakmanızdır ozaman anlarsınız

İşlemciyi değiştirirken macunun değişmesi gerekiyor zaten. Orayı tam anlamadım o yüzden soğutucuda kalmis macunu mu kullandınız tekrardan? Eğer öyleyse bu sıcaklık gayet normal geldi bana.

Termal macun en son 6 sene önce sıkıldı şu an işlemci değiştirdim 100 dereceye çıkıyor termal macun sıkarsam ne kadar etkisi olur?
Termal macunu kesinlikle değişin kasanın hava akışını kontrol edin 100+ derece çok fazla.

Termal macun sıkarsam kaç derece düşer ve bu düşen derece yeter mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı