X3440 overclock için anakart önerisi

Bütçe
200-250

FurkanCD

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bende X3440 işlemci var ama bütçem az olduğu için ikinci el bir anakart alamıyorum. Aradığım anakartlar var:
  • GA-H55M-D2H.
  • GA-H55-UD3h.
Bu iki modele odaklandım ama ASUS'un bazı anakartlarında overclock oluyormuş. Ankara'da yaşıyorum, bu anakartlardan satan var mı?

Böyle modelleri tam söyleyebilirmisiniz letgo ve sahibindene bakıyorum ama 1156 pin anakartlardan anlamıyorum overclocka müsade eden kaç tane anakart var?
H55 ve P55 Anakartların hepsi müsade eder ama P55 Anakartlar Overclock konusunda daha verimlidir
Gigabyte P55 UD3R Veya türevleri olabilir.
Alacağınız anakartın Micro ATX Olması Overclock konusunu etkiler.Bu sebepten ATX Olmasını tercih ederim.

T
H55 ve P55 Anakartların hepsi müsade eder ama P55 Anakartlar Overclock konusunda daha verimlidir
Alacağınız anakartın Micro ATX Olması Overclock konusunu etkiler.Bu sebepten ATX Olmasını tercih ederim.
Teşekkür ederim bu modellerden bakacağım bütçeme uygun olanı bulurum inşallah

İsterseniz Sahibinden.com ilanıma bakabilirsiniz.
Abi Malatya'da gözüküyor ilan ben ankaradayım ve suanlik bütçem yok o kadar teşekkür ederim yinede saolun
Eski nesil anakartlarin,en üst seviyeleri alınmalı kesinlikle.
Bildiğiniz modeller varmı?
İki model daha var ama hangisi daha iyidir bilemedim
Asus p7h55-M lx
Ga-p55-us3l
Heralde Asus daha iyidir pek bilemedim ama
İki anakart satıcısı ile konuştum ikiside 250 ye birakiyor hangisini almalıyım sizce

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı