X5460 ve P5Q-VM DO uyumlu mudur?

BIOS modlaman gerekiyor. Demek istediğim oydu işte. Çalışan bir işlemci takıp, BIOS güncelledikten sonra tekrar X5460 takacaksın ve sorunsuz çalışacak.
Anladım hocam çok teşekkür ederim iyi akşamlar.
BIOS modlaman gerekiyor. Demek istediğim oydu işte. Çalışan bir işlemci takıp, BIOS güncelledikten sonra tekrar X5460 takacaksın ve sorunsuz çalışacak.
Mecbur bilgisayarcıya götürmem gerekicek.
Hocam bu anakarta ait modlu bios sitesi bulamadım nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
Anladım hocam çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Mecbur bilgisayarcıya götürmem gerekicek.

Hocam bu anakarta ait modlu bios sitesi bulamadım nereden bulabilirim?

Linkler burada. Şahsım kesinlikle sorumluluk kabul etmez. BIOS güncellemek riskli bir iştir. En ufak bir hata, anakartını kullanılamaz hale getirebilir. Bu güncellemeyi yapıp yapmamak, tercihine kalmıştır.

Hocam bilmediğimden soruyorum. İki tane link var birisi indirme yerine atıyor peki diğer link ne işe yarıyor?
Google drive olan senin anakarta uygun olan, diğer link de tam liste. Kontrol et, senin anakartının modeliyle aynı değil mi?

Google drive olan senin anakarta uygun olan, diğer link de tam liste. Kontrol et, senin anakartının modeliyle aynı değil mi?
Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim.
Hocam bir konu daha sorcam kusura bakmayın. Bu linki indirip direk çalıştırmak mı lazım yoksa flash bellek atıp biosdan girmek mı lazım?

Son düzenleme:
Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim.

Hocam bir konu daha sorcam kusura bakmayın. Bu linki indirip direk çalıştırmak mı lazım yoksa flash bellek atıp biosdan girmek mı lazım?
İçindeki dosyayı FAT32 bir flash belleğe atıp, BIOS'dan güncelleyeceksin. Bilmiyorsan biraz araştır, en ufak bir hata anakartını çöp eder.

Geri
Yukarı