X550JK sebepsiz kapanma sorununa ASUS'un cevabi

Ben usenmem arkadaslar. Novabilgisayar garanti disi birakmiyor dedi uydurmus olamazlar heralde. Basvurabilecegim baska bir mercii var mi ? Veya tekrar ASUS ile iletisime gecsem fayda eder mi ?

İlk defa duyuyorum böyle birşey çoğu insan bu laptopu alıp HDD değiştiriyor zaten ayrıca cihaza zararda gelmemiş anladığım kadarıyla. Kardeş bu işin peşini bırakma adamlar sözlerinde durmamış haksızlık etmişler.

Aldığın yerde satıcı bilgilerine bak derim. Olmazsa direk Asus' un resmi sitesinden mail atabilirsin.

Daha önce burada da bir başlık açılmıştı. Asus ram takılmasını ve hdd değişimini garanti dışı sayıyor fakat sen garantiye gönderirken tekrar eski haline geri gönderirsen ve vidalara zarar vermediysen bir sorun çıkartılmazdı. Fakat hdd sattım diyorsun o zaman n11 sitesinden hangi satıcı ile aldıysan onunla irtibata geçmeyi dene. Birde şuan BIOS 303 güncellemesi var son sürüme bios geçir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı