X570 chipset Windows 7 kurulumu

külemez

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba,
İşimden dolayı Windows 7 kullanmak zorundayım. X570 chipsetli anakartlara Windows 7 kurulumu yapılabilir mi? AMD tabanlı bir sisteme yükseltme yapmak istiyorum ama Windows 7 kuramayacaksam bunu yapamayacağım. Şu an kullandığım Z170A chipsetli anakartta MSI'ın verdiği bir programcık ile Windows 7 ISO'su oluşturup kurabiliyorum fakat yeni chipsetlerde bu mümkün mü bir fikrim yok. Yanıtlayabilen olursa sevinirim. Keza bu sorum 9-10 serisi Intel destekli anakartlar için de geçerli olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kursanız bile USB portlarını çalıştırabileceğinizi sanmıyorum. Eğer nostalji için kuracaksanız boş iş. Uyum için lazımsa sanal makineye kurun.

Baktığım ürünün sitesinde Windows 7 uyumlu driver bulunmamakta. Windows 10 sürücülerinin 7 üzerinde uyumu hakkında ne söylebilirsiniz?
Kimisi çalışabilir.

maalesef nostalji amaçlı değil iş gereği lazım. kullandığım program win7'de çalışıyor. makine canavar ama maalesef bana win7 lazım

YTube'da videolar var ama tam önemli noktayı atlayıp videoyu kaydetmişler. kekliyolarmı anlamadım :) ama galiba kurulabiliyo. ben de tereddüt ediyorum kurduktan sonra driverları bulabilirmiyim, uyum sağlarmı emmin değilim ama denemekten başka çarem yok

Yeni konular

Geri
Yukarı