Xbox 360 Gamepad vs Rampage SG-R218

Bilgisayarda FIFA, Forza Horizon 5 vb oyunlar oynayacağım bu 2 kol arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Snopy Rampage Sg-r218 Ps3-pc X Input Siyah USB 1.8m Joypad Yorumları - Trendyolxbox 360 Kol Kablolu Joystick Gamepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Xbox 360 kolunu bilmem ama Snopy Rampage kolundan zamanında 2 tane almıştım 70 lirayken ve ikisi de 2 3 ay içinde bozuldu.
Kol güzel tuş hissiyatı falan on numara ancak ömrü kısa.

Xbox 360 olan orijinal değil zaten artık onun orijinali yok piyasada. Yorumları iyi ise tercih edilebilir. Bazıları iyi bazıları da dandik replikalar olabiliyor. Diğeri hakkında bilgim yok.

Şimdi çektim fotoğrafı ikisi de bozuk.

Dosya Ekleri

• 20230207_120747.jpg
    20230207_120747.jpg
    157,2 KB · Görüntüleme: 34
Xbox 360 kolunu bilmem ama Snopy Rampage kolundan zamanında 2 tane almıştım 70 lirayken ve ikisi de 2 3 ay içinde bozuldu.
Kol güzel tuş hissiyatı falan on numara ancak ömrü kısa.

Garantisi yok mu?

Xbox 360 olan orijinal değil zaten artık onun orijinali yok piyasada. Yorumları iyi ise tercih edilebilir. Bazıları iyi bazıları da dandik replikalar olabiliyor. Diğeri hakkında bilgim yok.

Biliyorum. Yorumlara baktığımda hemen hemen aynısı olduğunu söylüyorlardı ama kötü yorum yapanlar kafamı çok karıştırdı ve bozulsa yapabileceğim bir şey yok ben hiç değilse Rampage bozulursa segment bilgisayara veririm diye düşündüm.

Geçen burada birisi alıyordu microsoft hepsiburada üzerinden. Var galiba.

Bilgisayarda FIFA, Forza Horizon 5 vb oyunlar oynayacağım bu 2 kol arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Snopy Rampage Sg-r218 Ps3-pc X Input Siyah USB 1.8m Joypad Yorumları - Trendyolxbox 360 Kol Kablolu Joystick Gamepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Rampage yazın alıp pişman olan birisi vardı, burada bile bulman zor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı