Xbox 360 Gamepad'i PC'ye Nasıl Bağlarım ?

183206

Megapat
Makaleler
1
Kol 180,190 lira zaten. (kablosuz)

İllaki yanına 110 lira daha verip bu ürünü mü almam gerekiyor ? Daha ucuz bir yolu yok mu ? (Bilgisayarım masaüstü, bluetooth yok.)

Bu ürünü almak gerekiyor evet. Ancak illa orjinal olanı almak gerekmiyor.
Ben yan sanayi almıştım ama aliexpress den ve hala kullanıyorum.

Ve eğer hala almadiysanız söyle bir seçenek var
Yan Sanayi fiyatına orjinal alıcı almış oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu ürünü almak gerekiyor evet. Ancak illa orjinal olanı almak gerekmiyor.
Ben yan sanayi almıştım ama aliexpress den ve hala kullanıyorum.

Ve eğer hala almadiysanız söyle bir seçenek var
Yan Sanayi fiyatına orjinal alıcı almış oluyorsunuz.
bilmediğimden soruyorum şöyle bir şey olmaz mı Dark Bluetooth 4.0 Mini Dongle Usb Alıcı (DK-AC-BTU40) Fiyatı Ve şöyle bir ürün dikkatimi çekti yorumları olumlu gibi Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Fiyatı sizce nasıldır ?

Son düzenleme:
Eskiden orijinal alıcı bozulmuştu ve yan sanayi almıştım o da tam dibinde anca çekiyordu.

Bu saatten sonra Xbox gamepad'ine fazla para verilmez bana göre. Mümkünse Xbox One kolu almaya çalışın derim. Diğer benzer ürünler hakkında fikrim yok.

Xbox one kolunun da 2 versiyonu var. Bluetooth bağlantılı olan daha iyi çünkü aparatları daha ucuz oluyor.

Bende Xbox one wireless olan model var ve aparatları pahalı. Bu yüzden hem pil derdi olmaması için hemde aparattan almamak için kabloyla kullanıyorum. Memnunum.

200 lira seviyelerinde az kullanılmış Xbox One S kolu bulmak mümkün görünüyor.

Kardeşim merhaba ben Xbox One kullanıyorum masaüstü bilgisayarim da 25 TL Bluetooth dongle aldım hiçbir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için fakat xbox one bütçemi aşıyor. Dongle ile birlikte 380 tl civarı oluyor. Bahsettiğim Monster Pusat Pro gamepadi nasıldır sizce ? Fiyatından dolayı ilgimi çekti. (180 tl)

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için fakat xbox one bütçemi aşıyor. Dongle ile birlikte 380 tl civarı oluyor. Bahsettiğim Monster Pusat Pro gamepadi nasıldır sizce ? Fiyatından dolayı ilgimi çekti. (180 tl)

Xbox kontrolcüsü kullanımı çok rahat hale getirir.
3. Parti kontrolcüler belki kaliteli ve uygun fiyatlı olabilir fakat xbox kontrolcüsünün konforunu hiç bir zaman sağlayamaz.
Genelde oyun içerisinden de ayar yapmak gerekebilir. Tam olarak tak ve çalıştır değiller yani.

Geri
Yukarı