Xbox 360 güç kablosu tamir edilir mi?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Xbox 360 Slim var. Güç kablosu bozulmuş ama konsolda bir sıkıntı yok. Oyunlarımın çoğu Series X'de de çalışıyor ama bugün anıları yad etmek için açmak istedim. Güç kablosunun ışığı turuncu bir şekilde sönüp duruyordu. Yeni bir güç kablosu almak istemiyorum, ucuz bir çözümü yok mu bunun?

Elimde Xbox 360 Slim var. Güç kablosu bozulmuş ama konsolda bir sıkıntı yok. Oyunlarımın çoğu Series X'de de çalışıyor ama bugün anıları yad etmek için açmak istedim. Güç kablosunun ışığı turuncu bir şekilde sönüp duruyordu. Yeni bir güç kablosu almak istemiyorum, ucuz bir çözümü yok mu bunun?
Elektrikten anlayan birisi iseniz tamir edilebilir, sizi tanımadığımıza göre sizin üzerinizden yorum yapmak mantıksız. Bir elektrikçiye götürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sanırım USB Portlardan Biri Kısa devre ve Sistem Start Almasını Engelliyor Cihaz Rutubet veya Neme Maruz Kalıp Oksitlemede Yapmış Olabilir cihazı söküp İzopropil Alkol Selülozik Tiner veya Contact Cleaner (Devre Temizleyici Sprey) ile Yıkayıp Sıcak Hava İle Kurutmanız Gerekecek tabi Fan Ve Macun Bakımı da Yapmanız İcap eder

Yeni konular

Geri
Yukarı