Xbox 360 Güncelleme Hatası

238950

Kilopat
Makaleler
3
Yaklaşık 2013-14 senesinde Kadıköy'den Xbox 360 almıştık. Fiyatı 1500 Türk Lirasıydı. Aldığımızda içinde oyunlar yüklüydü. İnternetten biraz araştırdım cihazları JTAG'layıp satıyorlarmış. Ben de güncelleme hatasının bunun yüzünden olduğunu düşünüyorum. Yardım olabilecek var mı? (Hata kodu fotoğrafta mevcuttur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
JTAG yapılmış cihazlarda Microsoft üzerinden güncelleme pek mümkün değil diye hatırlıyorum. Eğer oyun oynamak adına sürüm yükseltmek istiyorsanız Aurora dashboard kurmanız / kurdurmanız lazım. Freestyle dashboard 1-2 senedir artık Aurora halini aldı. Çok daha kapsamlı ve stabil bir yazılım.

JTAG yapılmış cihazlarda Microsoft üzerinden güncelleme pek mümkün değil diye hatırlıyorum. Eğer oyun oynamak adına sürüm yükseltmek istiyorsanız Aurora dashboard kurmanız / kurdurmanız lazım. Freestyle dashboard 1-2 senedir artık Aurora halini aldı. Çok daha kapsamlı ve stabil bir yazılım.

Oyunlarımı oynayabiliyorum ama onlineye falan bağlanmak istiyorum bunun için Xbox Live istiyor.Xbox Live içinde cihazı güncellemem gerekiyor.
Bikeresinde Xbox'u güncellemek için internete bağladım cihazı (kablo ile) ve Freestyle silindi.Aldığımız yerdede söylemişlerdi cihazı internete bağlamayın diye fakat sonra Freestyle yi geri yükledim.
Dashboard sürümün nedir?
Bilmiyorum malesef. Nereden bakabilirim?

Son düzenleme:
Oyunlarımı oynayabiliyorum ama onlineye falan bağlanmak istiyorum bunun için Xbox Live istiyor.Xbox Live içinde cihazı güncellemem gerekiyor.
Bikeresinde Xbox'u güncellemek için internete bağladım cihazı (kablo ile) ve Freestyle silindi.Aldığımız yerdede söylemişlerdi cihazı internete bağlamayın diye fakat sonra Freestyle yi geri yükledim.

Bilmiyorum malesef. Nereden bakabilirim?
Hatırladığım kadarıyla JTAG yapılmış cihazı XBOX sunucusuna bağladığınızda ban yiyorsunuz. Buna karşın, Aurora yüklerseniz, arkadaşlarınızla sanal ağ kurup karşılıklı oynayabilirsiniz.

İnternette bunu anlatan çok fazla sayfa mevcut. Hatta Türkçe olarak da var. Ancak buraya link verirsem yine ceza alırım. Aurora Dashboard yükleme olarak aratın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı