Xbox 360 hesabı satın alıp Xbox One'da kullanabilir miyim?

AlperenOzerHD

Centipat
Arkadaşlar selam. Ucuza Xbox One almıştım diğer konuda bilen arkadaşlar bilir. Fakat bu konsolun oyunları çok pahalı. Gamepass deseniz aynı oyunlar Steam kütüphanemde de var. Xbox One'da geriye uyumluluk sistemi ile bazı Xbox 360 oyunlarını oynatabiliyor. Şimdi ben 2. el bir Xbox 360 hesabı alıp geriye uyumlu oyunları sorunsuz oynayabilir miyim? Bir de 4 ayda bir konsol hesap sertifikasını farklı konsollara aktarıp hesap içindeki oyunları o konsola yükleyebiliyormuşum. Bu doğru mu? Alacağım hesap içinde 30'a yakın oyun var bunların 10 tanesi falan Xbox One'da çalışıyor. Sizce en fazla ne kadar para vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Xbox One da Xbox 360 oyunları oynanacaksa bunlar Mafia 2, Forza Horizon, GTA 4 olmalı. Alacağınız oyunları bilmediğim için net bi şey diyemiyorum ama bu üç oyun sizi uzun süre götürecektir ve kaliteli oyunlardır.

Bence Xbox One da Xbox 360 oyunları oynanacaksa bunlar Mafia 2 ve GTA 4 olmalı. Alacağınız oyunları bilmediğim için net bi şey diyemiyorum ama bu iki oyun sizi uzun süre götürecektir ve kaliteli oyunlardır.
Mafia 2 ve GTA IV ü pc de en az 3 kere bitirdim zaten :). Konsolda 30 fps ve ingilizce pek mantıklı gelmiyor. Alıcağım hesabın içinde Red Dead Redemption 1 Call Of Duty Blackops 2 Grid 2 Far Cry 3 Tomb Raider 2013 Assasins Creed Revoulation Sleeping Dogs Forza Horizon 2 sanırım xbox one da sorunsuz çalışıyor. Hesap içinde fifa 19 GTA V Resident Evil Biohazard gibi sadece Xbox 360 ta çalışan oyunlarda var.

RDR çok iyi olacaktır, uzun süre götürecektir. Far Cry 3, Tomb Raider ve Grid 2 de gayet iyi oyunlar ve şuanda bile açınca öyle çok sırıtacağını zannetmem. Ve eğer gerçekten uygun fiyata alacaksan bu saydığım oyunlar için bile kesinlikle al derim çünkü gayet uzun süre eğlenerek oynarsın.
Forza Horizon 2 nin Xbox One hali çalışacak, değil mi?
Ayrıca bu listeye bi Forza Horizon 1 ve Dirt 3 de eklersen üstüne bir de just cause dan bir oyun yanına COD Black Ops 1 de geldi mi, hem tadından yenmez hem de uzunca bir süre boyunca oynar ve eğlenirsin.
Bi de gerçekçi FPS seviyorsan Medal of Honor da ekleyebilirsiniz, BF Bad Company 2 ve BF 3 de çok iyi gider aslında. Xbox 360 oyunlarını satın alıp oynayabilirseniz tabi.
Neyse saydıkça artıyor oyunlar, hayatım boyunca oynadığım en iyi oyunlar Xbox 360 ve Wii'de olduğu için daha bolca sayabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı