Xbox 360 Kablolu Gamepad Nasıldır?

Selçuk Çiçek

Centipat
Daha fazla  
İnternette araştırdım da biraz hemen hemen her yerde şu kırmızı kutulu olan Xbox Gamepad satılıyor, ben de sipariş verdim ondan kablolu PC için, orijinal ayağına satıyorlar ama muhtemelen hepsi imitasyon, alıp deneyen kullanan var mı acaba?

Merak ettiğim iki şey var birincisi titreşiminin nasıl olduğu, normal gerçek bir PS3 kolu gibi mi yoksa dandik telefon titremesi gibi mi?

İkinci olarak da yarım gaz yapabiliyor muyuz, ya da GTA gibi oyunlarda yavaş yürüme? Yani yön padlerini tamamen değil de yarım ittiğinizde ona göre tepki veriyor mu yoksa illa tam mı ittirmemiz lazım, eğer klavyeden W tuşuna basmakla arasında bir fark yoksa çok gereksiz olur almak, ne kadar ittirdiysem ona göre tepki vermeli bence :/ Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanmıştım. Zamanında emektar Xbox 360'ım için almıştım. Titreşim motorları dandikti ama fiyatlandırmasına göre yeterli işte, analoglar da geriye doğru çektiğimde takılma yapıyorlardı ama o şuanki monster gamepadimde de oluyor yani artık alıştım da artık gerçi rahatsız olmuyorum. Tetiklerde ve analoglarda benim aldığım gamepad'de en azından hassasiyet vardı o konuda memnundum ama belki iyice kalitesi düşmüştür imitasyonların onu bilemeyeceğim. Kablosunun sıkıntı çıkartması 5 6 ayı buldu. Gayet de temiz kullanmıştım oysaki. Ve evet imitasyon tamamı.

Ben kullanmıştım. Zamanında emektar Xbox 360'ım için almıştım. Titreşim motorları dandikti ama fiyatlandırmasına göre yeterli işte, analoglar da geriye doğru çektiğimde takılma yapıyorlardı ama o şuanki monster gamepadimde de oluyor yani artık alıştım da artık gerçi rahatsız olmuyorum. Tetiklerde ve analoglarda benim aldığım gamepad'de en azından hassasiyet vardı o konuda memnundum ama belki iyice kalitesi düşmüştür imitasyonların onu bilemeyeceğim. Kablosunun sıkıntı çıkartması 5 6 ayı buldu. Gayet de temiz kullanmıştım oysaki. Ve evet imitasyon tamamı.

Anladığım kadarıyla bahsettiğim yarım gaz olayı oluyor sanırım ?

Anladığım kadarıyla bahsettiğim yarım gaz olayı oluyor sanırım ?
Evet yarım gaz veya karakteri yavaş yürütme tarzı şeylerin tamamını yapabiliyordum. Sadece dediğim gibi analoglarda geri ( yani aşağı doğru ) çekince bir takılma oluyordu bazen onun dışında tetiklerde veya analoglarda çalışmayan, sıkıntılı bir şey yoktu bende. Tabi önerim eğer yapabiliyorsanız Monster Pusat Wireless Gamepad almanız yönünde. Şuan kullanıyorum ve bozulmadığı sürece uzun seneler bana yeticek umarım.

Geri
Yukarı