XBOX 360 mı, PS3 mü almalıyım?

Soyle soyliyim belkide sans bilmiyorum 7 senedir xbox 360 elite Var bi arzasini sıkıntısı yok kolun analoglarinda felan kavlama yok.gayet rahat guzel sorunsuz cihazdir xbox360

Şimdi olay şu eğer God OF War-The Last Of Us-Beyond Two Soul gibi oyunları oynamak istiyorsan Ps3 al. Çünkü Ps3 exculusive oyunları Xbox 360 exclusive oyunlarından iyi. Tabi Xbox da Halo gibi sağlam bir oyun var. Üstelik ps3 de multiplayer ücretsiz. Ama Xbox 360 alırsan yararları şunlar olucak. Oyunlarda 2-3 fps daha fazla alırsın. Kinect desteği var. Xbox multiplayer konusunda daha zengin içeriklere sahip. Seçim sana kalmış.

Şimdi olay şu eğer God OF War-The Last Of Us-Beyond Two Soul gibi oyunları oynamak istiyorsan Ps3 al. Çünkü Ps3 exculusive oyunları Xbox 360 exclusive oyunlarından iyi. Tabi Xbox da Halo gibi sağlam bir oyun var. Üstelik ps3 de multiplayer ücretsiz. Ama Xbox 360 alırsan yararları şunlar olucak. Oyunlarda 2-3 fps daha fazla alırsın. Kinect desteği var. Xbox multiplayer konusunda daha zengin içeriklere sahip. Seçim sana kalmış.

Ha evet xbox360 da multiplayer için üyelik alman lazımdı galiba yanlış da biliyor olabilirim.

Karar veremedim, PS3 ile Xbox 360 arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Xbox 360 alırsam hangi modelini alayım? Kaç GB'lik almalıyım?
İkisinin de platformu farklı mesela Sony Uncharted, Killzone, İnfamous gibi oyunları sadace kendi platformuna cıkarıyor bu oyunlarda türkce dublajlı oluyor eger ben TR dublaj oyun oynim dersen sony bu konuda cok titiz. Xbox'ın da kendine özel oyunları var Forza Horizon, Gear of war gibi mesela. Joystick bakımından Xbox daha gelismis Sony biraz bu konuda geri gibi xbox'ın joystick'i müthis tam oyuncular icin tam ele oturuyor Sony'nin biraz kücük ve ele gelmesi sıkıntı. Bana kalırsa bende ikiside var ben sana PlayStation 3 al derim cünki Uncharted oynamaya deger bu oyun icin PS3 alanlarlar var düsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre ps3 daha iyi Xbox'ta online oynamam için para vermek lazım ps3 ün kamerası olsun oyunları olsun Xbox'a göre daha uygun.Bide bir şey soracağım.Xbox 1080p ile diyorlar.PS3 720p ile çalışıyormuş.O yüzden Xbox al diyorlar.

Bana göre ps3 daha iyi Xbox'ta online oynamam için para vermek lazım ps3 ün kamerası olsun oyunları olsun Xbox'a göre daha uygun.Bide bir şey soracağım.Xbox 1080p ile diyorlar.PS3 720p ile çalışıyormuş.O yüzden Xbox al diyorlar.

Kim dedi sana onu o oyunu yapan yapımcılarla alakalı isterse 1080p cözünürlükte yapar isterse 720p. Mesela Fifa 14 PS3'de 720p God of War 3 veya 4 1080p yani ikiside oyun yapımcılarına kalmıs xbox'da aynı ps3'de bluray sistem kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı