XBOX 360 orijinal kol bulamıyorum

Daha fazla  
Xbox.com a baktım oradan başka sitelere yönlendirdi (Vatan, Teknosa) ama hiçbirinde aradığımı bulamadım. Hepsiburada vs. sitelerde satılanların'da orijinal olmadığını düşünüyorum, zaten hepsi kablolu. Bu konuda bana bilgi verebilecek varsa sevinirim. Ve ben bu kolu PC de oynamak için alacağım araba oyunlarında zevkli oluyor mu deneyen var mı?

Xbox.com a baktım oradan başka sitelere yönlendirdi (Vatan, Teknosa) ama hiçbirinde aradığımı bulamadım. Hepsiburada vs. sitelerde satılanların'da orijinal olmadığını düşünüyorum, zaten hepsi kablolu. Bu konuda bana bilgi verebilecek varsa sevinirim. Ve ben bu kolu PC de oynamak için alacağım araba oyunlarında zevkli oluyor mu deneyen var mı?
Kendim hala GTA5 oynuyorum. Neredeyse hiçbir fark yok Xbox kollarında.

Hocam, orijinal kol bulmak zor. Kablosuz olanların bile çoğu replika. Zaten orijinal kablosuz Xbox 360 kolu alıcı cihazı olmadan PC'ye bağlanmaz. Bluetooth desteği yok.

Bende 2017'de aldığım bir kablolu Xbox kontrolcüsü var, hala kullanıyorum. Gayet iyi sadece avuç içim çok terlediğinden kontrolcüyü kullanırken rahatsızlık oluyor, başka bir sıkıntısı yok.

Hocam, orijinal kol bulmak zor. Kablosuz olanların bile çoğu replika. Zaten orijinal kablosuz Xbox 360 kolu alıcı cihazı olmadan PC'ye bağlanmaz. Bluetooth desteği yok.

Araştırırken Monster Pusat Pro ve Logitech F710 modelleri arasında kaldım. En sonunda Logitech almayı düşündüm, eski ama aynı fiyattaki rakiplerine kıyasla daha iyi iş görüyormuş. Benim fiyat aralığım 250-300 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı