Xbox 360 Slim alınır mı?

cgaffari

Hectopat
Daha fazla  
Bim'de satılan Xbox 360 slim modelini 300-250 TL arası alabilme şansım var. Aynı zamanda iyi bir bilgisayarımda var. O yüzden arkadaşla ortaklaşa almayı düşünüyorum. Genellikle onda kalacak ama ara sıra konsol ihtiyacım oluyor. O zamanlarda alırım diye planlaştırdık. Ama oyunlara da çok para vermek istemiyorum. Genellikle Pes ve Fıfa oynamak için düşünüyoruz. 1 ay gold üyelik hediyesi ve Forza Horizon 2 var. Yeni seri olduğu için kırdırılmıyor diye biliyorum. Aldığımda gold üyelikle ne yapabilirim onu da bilmiyorum. Pes ve Fıfa yüklemek pahalıya patlacaksada almak istemiyorum. Malum orijinal oyunlar baya pahalı. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni nesil konsollar bile eskimeye başlamışken eski nesile hiç bulaşmayın derim, eski nesile fazla oyun çıkmıyor çıksada bazı temel özellikleri eksik olabiliyor örneğin Fifa 17'deki Yolculuk modu 360'da yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı