Xbox 8. Nesil Gamepad RT Tuşu Gıcırdıyor

erdemst17

Megapat
Makaleler
1
Yer
Asylum
Bu sorun yaklaşık 5 aydır var ama nedense keyfine göre gidip geliyor ve sanki benim hiç istemediğim zamanlarda oluyor.

RT tuşunda ağır vıcık vıcık sesleri var ve bu eğer kulaklık takmazsam aşırı rahatsız edici. Çeşitli forumlara baktım saç kurutma makinesi ve pamuk kulak çubuğu ile tuşun teline temasta bulundum fakat nafile. Yağ deneyin diyen vardı sanırsam fakat ben beceremem diye bir kendini gamepad tamircisi diye tanıtan teknik servise gittim fakat onlar da pek uğraşmak istemedi. Hatta o zaman bir anlığına ses bile gitmişti.

Herhangi bir çözüm öneriniz var mı? Yoksa her zaman bu gıcık sesi duymamak için kulaklık ile mi oynamak zorunda kalacağım? Yorumlarınızı bekliyorum.

Ses. Sıkıntı olmasın diye VirusTotal.

@Yener K. hocam, bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

Yağ ile alakası yok hocam. Bunun altında tırnak ve Switch var. Büyük ihtimalle tırnak kaynaklı. Bunların zaten kronik sorunu. Yeni nesilde de devam ediyor. Bu tırnakların da çeşitleri var. İçinden çıkana göre almak daha iyi olur.

Yağ ile alakası yok hocam. Bunun altında tırnak ve Switch var. Büyük ihtimalle tırnak kaynaklı. Bunların zaten kronik sorunu. Yeni nesilde de devam ediyor. Bu tırnakların da çeşitleri var. İçinden çıkana göre almak daha iyi olur.

Peki bu durum için yapabileceğim bir şey var mı hocam? Yoksa kronik sorun diyerek devam mı edeceğim?

Tırnaklar değişebilir. Dediğim gibi içinden çıkana göre almak daha iyi olur. Böyle de kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı