Xbox 9.nesil gamepad için şarjlı pil ve şarj aleti önerisi

Xbox 9. nesil kol ile birlikte Duracell'in Amazon.com.tr şarj cihazını ve ekstra 2 adet Amazon.com.tr pilini sipariş ettim. Hepsi yarın elimde olacak, denedikten sonra unutmazsam buraya bir edit düşerim arkadaşlar.
Hocam kolu nerden aldınız nasıl bu kadar çabuk geliyor?

Hocam size bir sorum daha olacak. Ben genelde hafta içleri pek oyun oynayamıyorum yoğunluktan dolayı. Bir oyun oynama seansımdan sonra 4-5 gün kol kapalı halde boş duracak sizce kolun içindeki pilleri çıkarmalı mıyım yoksa kalsın mı?

Son düzenleme:

Kalsın hocam bir şey olmaz.

Hocam kolu nereden aldınız? Nasıl bu kadar çabuk geliyor?

Amazon'dan aldım, 13'ü gecesi söyledim bugün elime ulaştı. Şarj cihazını da bugün söyledim yüksek ihtimalle yarın elime ulaşacak.

Amazon'dan aldım, 13'ü gecesi söyledim bugün elime ulaştı. Şarj cihazını da bugün söyledim yüksek ihtimalle yarın elime ulaşacak.
Ben de 12’si akşamı Amazon Germany’den sipariş verdim hocam 22 Şubat diyor teslim tarihi siz Amazon TR’den aldınız galiba.

Ben de 12'si akşamı Amazon Germany'den sipariş verdim hocam 22 şubat diyor teslim tarihi siz Amazon TR'den aldınız galiba.

Evet ben TR'den sipariş ettim beklemek istemediğim için. Taksit ile alınca uyguna geliyor.

Kalsın hocam bir şey olmaz.
Hocam gamepad geldi ancak size bir sorum olacak. Bilgisayarda oyunlarda titreşimlerden en iyi şekilde yararlanmak için xbox donatılar uygulamasında yapılandırma kısmından profil varsayılanda mı olmalı yoksa yeni profil açıp ayar mı yapılmalı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…