Xbox 9. nesil gamepad'in sol analoğundaki aşınma

R7Game

Hectopat
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi çok enteresan bir süreç yaşadım. Xbox gamepad sol analoğunda bir aşınma meydana geldi. Analoğu çevirdiğinizde tırtıklanma gibi problem yaşıyorsunuz. Sanki batıyormuş veya takılıyormuş gibi his bu. Ama çok ileri seviye değil ve sadece sol tarafta yaşanan bir problem bu. Ben de garantiye göndereyim düzeltirler diye gönderdim. Ve geri geldiğinde şoka girdim çünkü bu sefer her iki tarafta aynı probleme sahipti ve çok daha kötü durumdalardı. Sol analog hafif tırtıklanma problemi ile gönderdiğim gamepad hem sol hem de sağ tarafta ileri seviye tırtıklanma ile geri döndü. Aynı zamanda X tuşuna bastığınız zaman tuş içeriye göçüyor :) tabii ben de aldığım gibi tekrar gönderdim ve uzun bir mesaj attım kendilerine. Gamepad bana geri geldi ama analog problemleri hala devam ediyor. X tuşunu düzeltmişler ama analog hala sıkıntılı. Ben bu Gamepad'i ilk gönderdiğimde sadece sol tarafta hafif olan problem şimdi her iki tarafta da var olarak elimde kaldı. Ne yapacağım hiç bilmiyorum. Zannedersem bunlar Gamepad'in içini açmıyorlar. Sizden aldıkları kolu kenara koyup size başka kol gönderiyorlar. Çünkü ne yapmış olabililer ki bu kol bu hale gelsin? Bu problemi nasıl düzelteceğim hiç bilmiyorum. Bu konuda hiç bilgisi olan bir arkadaş var mı? Varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Geri
Yukarı