Xbox Cloud Gaming klavye ve mouse ile nasıl kullanılır?

reWASD ile klavye mouse kullanabilirsin. Fakat uygulama ücretlidir. Ücretsiz deneme süresi var. Deneyip karar verebilirsiniz.

Dediğiniz uzantı chrome eklentisi olan ise, onda ayarlar çok kötü oluyor. Normalde bakış açınızı mouse ile çevirebilirken o uzantı ile yön tuşları ile yapıyoruz.

reWASD eklenti değil. Tamamen başlı başına bir uygulamadır. Siteden kontrol edebilirsiniz. Buradan hazır olarak sunulan ayarları da inceleyebilirsiniz.

Klavye mouse ile 3.part yazılımlarla oynayabilirsin ama xCloud bize oyunu Xbox konsolundan stream ederek oyantıyor, oynlarda tabii ki konsol için yapılıyor. O yüzden çok sağlıklı olmaz yazılımlarla bile. Ama şunu söyleyeyim sana Cloud Gaming konusunda çok bilgili bir tandığım xclouda yakında resmi klavye mouse desteği geleceğini söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bu adamın sızıntıların tuttuğunu çok gördüm.

ReWASD uygulaması tamamen joysticki simule ettiği için çalışmasında hiçbir sorun yok. Denemenizi tavsiye ederim.

reWASD uygulaması tamamen joysticki simule ettiği için çalışmasında hiçbir sorun yok. Denemenizi tavsiye ederim.

reWASD bende problem yaşatıyor mouse istediğim gibi dönmüyor çok yavaş dönüyor bunu nasıl çözebilirim?

Mouse DPI yükselterek yavaşlamayı çözebilirsiniz. Zamanında o şekilde kullanmıştım. Fakat TR açık olmadığı için VPN ile sorun olmaya başlayınca bıraktım.

Mouse DPI yükselterek yavaşlamayı çözebilirsiniz. Zamanında o şekilde kullanmıştım. Fakat TR açık olmadığı için VPN ile sorun olmaya başlayınca bıraktım.

Faremi hızlı döndürünce etkileşime girmiyor bunu nasıl çözerim?

Hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı