Xbox dijital oyunlar kaç makineye yüklenebilir?

Bymax9

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, önceki konsolumda dijital olarak satın aldığım PES 2019, Rise of Tomb Rider oyunu ve birkaç tane daha oyun vardı. Konsolu satarken ilanda bu oyunların oldığunu da söyledim ve öyle sattım. Alan arkadaş oynayabiliyor. Şimdi elimde Xbox One X var. Bunda kendi hesabımı açsam, o oyunları tekrar bu makineye yükleyebilir miyim, sorun olur mu? Bana ya da eski konsolumu satın alan arkadaşa, kendim neyse de alan arkadaşa ayıp olur diye denemedim kurmayı hiç. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam istediğiniz kadar cihaza yükleyebilirsiniz fakat eğer sattığınız kişi ile aynı anda hesaptan oynamak sıkıntı olabilir.
Teşekkür ediyorum. Peki sattığım makineden benim otururum sonlandırılırsa yani benim hesabımdan çıkış yapsa alan kişi, oraya yüklediğim oyunları oynamaya devam edebilir mi bu konuda bilginiz var mı?

Teşekkür ediyorum. Peki sattığım makineden benim otururum sonlandırılırsa yani benim hesabımdan çıkış yapsa alan kişi, oraya yüklediğim oyunları oynamaya devam edebilir mi bu konuda bilginiz var mı?

Hocam eğer sizin hesap o cihazda ana hesap ise kişi yeni bir hesap açsa bile sizin bütün oyunlarınızı oynayabilir fakat kişi sizin hesabınızdan çıkış yaptıysa o zaman o oyunları oynayamaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı