Xbox Elite Series 2 3000 TL'ye alınır mı?

Bana kalırsa garantisiz ürün almak risk işi onu belirteyim. Az para vermiyorsunuz çünkü. Ben olsam alır mıydım emin değilim mesela. Arkadaşların dediği gibi sıfır 9. nesil alabilirsiniz.
9. Nesil bende var, analogları değiştirilmediğinden beni biraz rahatsız ediyor ve rekabetçi oyunlar da oynayan biri olduğumdan elite kontrolcünün 4 fonksiyon tuşunun ve ayarlanabilir tetiklerinin işime yarayacağını düşünüyorum.

9. Nesil bende var, analogları değiştirilmediğinden beni biraz rahatsız ediyor ve rekabetçi oyunlar da oynayan biri olduğumdan elite kontrolcünün 4 fonksiyon tuşunun ve ayarlanabilir tetiklerinin işime yarayacağını düşünüyorum.
İşte o zaman almak için düşünülebilir hocam. Çünkü kalite olarak da getirdiği ek fonksiyonlar olarak da 9. nesilden kat kat üstün. Temiz bir ürünse ben de 9. nesil yerine bunun alınması taraftarıyım.

Garantisiz ürün için risk alırım veya garantili ürüne ek para veririm diyorsanız bahsettiğiniz şeyler için Elite 2 oldukça iş görecektik.

Riskten kastım ise şu, piyasadaki tüm oyun kollarında(PS5 kolu Dualsense, Nintendo Switch kolu, Xbox kolları vs.) ortak bir problem var. O da analog drift problemi. Bu problem kesin yaşanacak diye bir şey yok fakat yaşanma ihtimali olan bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı