Xbox Game Pass aldığım halde Forza Horizon 4 ücretli gözüküyor

KinGBlooD34

Hectopat
Daha fazla  
6TL'ye Game Pass aldım. Bir hesaptan 2 kere aldım. Bir tanesinde salaklık edip düşük paketim aldım ve Nitro vermedi. İade edip Ultimate paket aldım. Bu sefer de Forza ücretli gözüküyor. Şu an başka bir hesap açtım ve onda da bir kere aldım ve gene Forza paralı gözüküyor. İade ettim gene aldım ve gene paralı gözüküyor ben bu durumu nasıl düzelteceğim? Çok kanser oldum. Şu an şimdi aldığım hesap içinde iade talebinde bulunacağım ve toplamda 3 ayrı hesaptan toplam 4 iade talebi bekleyeceğim. Bu sorunu yaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü çok saçma gelebilir ama bende ilk aldığımda oyunlar paralı gözüküyordu ilk Gamepass uygulamasından tamamen çıkıp görev yöneticisinden hacim hizmetlerini kapatıp tekrar girdim hâlâ ücretliydi sonra bilgisayarı yeniden başlattım tekrar uygulamaya girdim ve oldu ücretli gözükmüyordu. Yani her şeyin başı reset.

Çözümü çok saçma gelebilir ama bende ilk aldığımda oyunlar paralı gözüküyordu ilk Gamepass uygulamasından tamamen çıkıp görev yöneticisinden hacim hizmetlerini kapatıp tekrar girdim hâlâ ücretliydi sonra bilgisayarı yeniden başlattım tekrar uygulamaya girdim ve oldu ücretli gözükmüyordu. Yani her şeyin başı reset.

4 Tane Game Pass iade ettim ve almak istiyorum sence hesaba para yatmasını bekleyeyim mi ve yanlış hatırlamıyorsam bende yeniden başlatıp girdiğimde gene ücretli diyordu.

Son olarak Windows arama çubuğuna services yaz gir. Sonra tüm Xbox hizmetlerine bir bak kontrol et kapalı var ise otomatik başlatma seçeneğini seç sonra tekrar bilgisayarı yeniden başlat ve aç sorunun çözülmesi lazım çözülmezse daha benim senin yapabileceğin bir şey yok Microsoft topluluğuna bu konuyu yazabilirsin.

Son olarak Windows arama çubuğuna services yaz gir. Sonra tüm Xbox hizmetlerine bir bak kontrol et kapalı var ise otomatik başlatma seçeneğini seç sonra tekrar bilgisayarı yeniden başlat ve aç sorunun çözülmesi lazım çözülmezse daha benim senin yapabileceğin bir şey yok Microsoft topluluğuna bu konuyu yazabilirsin.

Şu an en popülere tıklayıp Forza'ya indir dedim ve kendine geldi ücretsiz gözükyor şu an diğer aldığım hesapların iadesini bekliyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı