Xbox Game Pass aldıktan 3-4 gün sonra para iadesi yapılır mı?

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, 44,99 liraya satılan Xbox Game Pass Ultimate üyeliğini alacağım. Fakat aldıktan 3-4 gün sonra iade etmeyi düşünüyorum. Peki iade edersem para iadesi alabilir miyim? Bilginiz varsa yazabilir misiniz? Discord da Nitro veriyormuş onu da alacağım.

"
Yukarıdaki yönergeleri kullanarak aboneliğinizi iptal etmeniz halinde ilk satın almanızdan sonraki 30 gün içinde veya ilk yinelenen faturalama tarihinizden önce (hangisi daha erken olursa) para iadesi alabilirsiniz.
Bununla birlikte aboneliğinizi ödemenizden sonraki 30 gün içerisinde iptal ederseniz, en son yinelenen faturalandırma ücretiniz için para iadesi alma hakkınız olur. Bu para iadesi hakkı Microsoft Hesabı başına ve abonelik ürünü başına tek seferle sınırlıdır. Bu tür bir para iadesi isteğini Destek ekibimize gönderebilirsiniz:
"
Böyle bir açıklamada bulunmuşlar. İade edebilirsiniz. Bende de olmuştu. Haberim olmadan (otomatik ödeme) aboneliğim yenilenmiş. Ben de kullanmadan direkt iade talebinde bulundum 10-15 gün sonra iade edildi param kartıma.

Geri
Yukarı