Xbox Game Pass gelişir mi?

Arkadaşlar selam Xbox One X alacağım ama oyun konusunda bir sorum var. Game Pass alsam ileride ne kadar gelişir, hani özel oyun falan gelir mi? Acaba PS4 alsam oyun alamayacağım, alınca da takas yapmak zorunda kalacağım. Sizce Game Pass güzel mi? Taktik verin.
Dehşet bir sistem. Bayılıyorum adeta. Bir bug'dan yararlanarak 3tl verip 1 buçuk sene kullandığım ve her geçen gün daha iyi oyunların geldiği oyun sistemi. Mükemmel bir şey. Hala 3tl verdiğim üyelik devam ediyor. Bu sene şubatta bitecekmiş 😊. Hemde Ultimate.
Yok dostum ben Xbox One X'in ömrü kalmadı diyorum. Yoksa Xbox Studios'u ben de biliyorum :).

(Xbox One X)
One X kullanıyorum ben umutluyum niye öyle dediniz hocam? Bence gayet güzel.

Dehşet bir sistem. Bayılıyorum adeta. Bir bug'dan yararlanarak 3tl verip 1 buçuk sene kullandığım ve her geçen gün daha iyi oyunların geldiği oyun sistemi. Mükemmel bir şey. Hala 3tl verdiğim üyelik devam ediyor. Bu sene şubatta bitecekmiş 😊. Hemde Ultimate.

2 yıl içinde oyun çıkmayacak muhtemelen artık, o yüzden uzun ömürlü değil diyor.

Merhaba, bence series X almak daha mantıklı ama cihaz ısınıyor ve teknik olarak PS5'ten çok daha fazla güç ve enerji tüketiyor diyenler var bunu Technopat ekibi test etmemiş.

Dehşet bir sistem. Bayılıyorum adeta. Bir Bug'dan yararlanarak 3TL verip 1 buçuk sene kullandığım ve her geçen gün daha iyi oyunların geldiği oyun sistemi. Mükemmel bir şey. Hala 3TL verdiğim üyelik devam ediyor. Bu sene şubatta bitecekmiş 😊. Hemde Ultimate.

Daha yeni Xbox One fat kasa aldım PS3 alacaktım bu çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı