Çözüldü Xbox Game Pass iki kişilik oyun oynamak için arkadaşımda Game Pass olması gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

myth1

Centipat
Daha fazla  
Selam. Xbox Game Pass aldım ve arkadaşımla It Takes Two oynayacağım. Arkadaşımın Game Pass alması gerekir mi? Yani Origin'deki gibi friend Pass olarak oyunu yükleyebiliyor mu? Ona göre EA Play alacağım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Aile paylaşımı ile de kullanabilirsiniz.

Arkadaşım Game Pass'ten ben Origin Friend Pass'ten oynadık biz. Oynayabilirsiniz.
Teşekkür ederim.
Aile paylaşımı ile de kullanabilirsiniz.
Teşekkür Ederim.
Arkadaşının her hangi bir platformunda İt Takes Two varsa oynayabilirsiniz.
Teşekkür Ederim.

Arkadaşım Game Pass'ten ben Origin Friend Pass'ten oynadık biz. Oynayabilirsiniz.
Ben Gamepass'ten It Takes Two'yu indirdim bana EA BETA diye bir şey indirmem gerektiğini söyeldi. İndirdim ve oradan indiriyorum. Arkadaşım ise Origin'den friend pass'i indiriyor. Peki indikten sonra yapmamız gereken şeyler ne? Siz de bu şekilde mi indirdiniz?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Teşekkür Ederim.

Teşekkür Ederim.

Ben Gamepass'ten It Takes Two'yu indirdim bana EA BETA diye bir şey indirmem gerektiğini söyeldi. İndirdim ve oradan indiriyorum. Arkadaşım ise Origin'den friend pass'i indiriyor. Peki indikten sonra yapmamız gereken şeyler ne? Siz de bu şekilde mi indirdiniz?
Arkadaş ekliyorsunuz ve davet ediyorsunuz, başka bir şeye gerek yok. GeForce NOW ile oynadım ben ancak yine de Origin'den girdim yani.

Geri
Yukarı