Çözüldü Xbox Game Pass ile arkadaşlarımla oynayabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda goktas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında soru şu Xbox Live Gold nedir mesela ben sadece Xbox Game Pass alsam arkadaşlarımla oynayamaz mıyım 2 farklı hesaptan mesele Minecraft, Forza Horizon 5, Rainbow Six: Siege 2 kişi oynayamıyor muyuz dediğim gibi farklı hesaptan.(bilgisayar üzerinden oynuyoruz)

Çözüm
Arkadaşlar aslında soru şu Xbox Live Gold nedir mesela ben sadece Xbox Game Pass alsam arkadaşlarımla oynayamaz mıyım 2 farklı hesaptan mesele Minecraft, Forza Horizon 5, Rainbow Six: Siege 2 kişi oynayamıyor muyuz dediğim gibi farklı hesaptan.(bilgisayar üzerinden oynuyoruz)
Oynarsınız aynı microsoft hesabına gireceksiniz sadece xbox hesaplarınız farklı olur tertemiz takılırsınız.
Oynarsınız aynı microsoft hesabına gireceksiniz sadece xbox hesaplarınız farklı olur tertemiz takılırsınız.

Çözüm
Tam analayamadım yine 2 adet Xbox Game Pass almamız lazım sadece aynı Microsoft hesabından gireceğiz e o zaman bu Live Gold ne işe yarıyor.
Hayır 1 adet xbox pc gamepass alacaksınız 2 kişi beraber kullanacaksınız.
Şöyle izah edeyim gamepass Microsoft Store üzerinden algılanan bir hizmet ikinzde Microsoft store da aynı hesap girili olduğu sürece birbirinden bağımsız 2 gamepassiniz oluyor xbox hesaplarınız farklı olduğu için.
Biz 3 arkadaş toplanıp adam başı ayda 10 tlden baya bi kullanmıştık bu şekilde :D

Hayır 1 adet Xbox PC Game Pass alacaksınız 2 kişi beraber kullanacaksınız.
Şöyle izah edeyim Game Pass Microsoft Store üzerinden algılanan bir hizmet ikinzde Microsoft Store da aynı hesap girili olduğu sürece birbirinden bağımsız 2 Game Pass'iniz oluyor Xbox hesaplarınız farklı olduğu için.
Biz 3 arkadaş toplanıp adam başı ayda 10 TL'den bayağı bir kullanmıştık bu şekilde :D

Yani aylık 15 TL'ye denk geliyor ve de Game Pass de bulunan tüm Online oyunları veya co-op oyunları 2 farklı cihazdan aynı anda oynayabileceğiz kusura bakmayın cahilim biraz bu konularda.

Geri
Yukarı