Xbox Game Pass ile bedava Discord Nitro kart sorunu

Arkadaşlar ben bugün Discord Nitro için Xbox Game Pass aldım. Discord Nitro'yu alıp Xbox Game Pass aboneliğini iptal ettim, fakat Discord Nitro'yu aktif ederken Discord sayfasında da kartımı girdim. Discord ayarlardan Nitro kısmına bakınca şöyle yazıyor:

Screenshot_2.png

Discord kartımdan para çeker mi? Sosyalde bedava Discord konusunda bu resimle ilgili bir şey yazmıyordu. Teşekkürler.

Arkadaşlar ben bugün Discord Nitro için Xbox Game Pass aldım. Discord Nitro'yu alıp Xbox Game Pass aboneliğini iptal ettim, fakat Discord Nitro'yu aktif ederken Discord sayfasında da kartımı girdim. Discord ayarlardan Nitro kısmına bakınca şöyle yazıyor:

Eki Görüntüle 653946

Discord kartımdan para çeker mi? Sosyalde bedava Discord konusunda bu resimle ilgili bir şey yazmıyordu. Teşekkürler.
Discord planı iptal etmediğin sürece her ay nitro'n bitince karttan para çekiyor diye biliyorum.

Kanka bir sıkıntı olmaz fakat benim de şöyle bir sıkıntım var nitro yaptığım hesap rasgele bir hesap discord desteğe yazdim xbox gamepass hemen iptal ettim karti yurtdisi e ticatet ve e alışverişe kapattım para çekme gibi bir şey söz konusu olur mu sizce banka ile de görüştüm para çekimi olmaz dedi

Eki Görüntüle 653946

Orada iptal yazıyor.

Xbox game pass ile nitro almıştım bugün itibari ile süresi doldu ancak ben iptal etmeyi unuttuğum için otomatik yenilenmiş. Bunun ücret iadesi oluyor mu? Birde bankada hala provizyonda görünüyor.

Eki Görüntüle 691830

Burada böyle yazmışlar. 3 ay dolmadan birkaç gün önce Nitro aboneliğini iptal etmek en mantıklısı gibi.

Not: Konunun hortladığını şimdi fark ettim. 😅 Bundan sonra aklında aynı soru beliren birisi varsa ona hitaben yazmış olayım.

Direk iptal edebilirsiniz. 3 ay dolduğu zaman Nitro biter.

iptale basarsan nitroyu iptal etmek için nitronun biteceği günü bekliyor yani iptale basarsan nitron gitmez sadece nitronun normalde bitip yenilendiği gün iptal eder

Yeni konular

Geri
Yukarı