Xbox Game Pass ile Forza Horizon 4 sürekli oynanır mı?

berkan50

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 almak istiyorum ama galiba Xbox Pass üyeliği alınca aylık 30 liraya Forza ücretsiz oluyormuş. Her ay 30 lira verip oynanır mı? Belli bir süresi var mı? Çok araştırdım ama bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abonelik devam ettikçe oynayabilirsiniz. Xbox Game Pass oyunları sürekli değişebilir yani bazıları çıkarılabilir veya yenileri eklenebilir. Forza Horzion 4, büyük ihtimalle sürekli kalır diye düşünüyorum. Aylık abonelik sistemini mantıklı buluyorsanız oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla beraber tek hesaptan girebilirsiniz. Biz 3 kişi giriyoruz. Arabaları ve fiziksel olayları seviyorsan uzun süre oynarsın biz bayıla bayıla oynuyoruz 😂.Yakın zamanda EA Play ile Game Pass birleşecek umarım fiyatı artmaz. Eklenti almana gerek yok.

Satın almanı tavsiye etmem. Direksiyon setin yoksa 1 hafta oynar sıkılırsın. Devamlılığı olan bir oyun değil. Belli bir yerden sonra sıkıyor. Aylık abonelikle hevesini alabilirsin.
Klavyeden 1.5 senedir oynayan ve Forza Motorsports 7'ye başlayan ben olarak buna katılmıyorum.

Arabalara ilgisi ve merakı olan oyuncular için altın değerinde bir oyun. Gerek grafikleri, gerek sesleri gerekse de araç çeşitliliği bakımından en sevdiğim oyunlardandır. Uzun süre oynamak isterseniz almak mantıklı. Fakat ben size almayı tavsiye etmiyorum çünkü yaza büyük ihtimalle Horizon 5 duyrulacak. Bu süre zarfında üyelik ile ilerleyip çıkış yaptığında yenisini alabilirsiniz.

Geri
Yukarı