Xbox Game Pass kodu 2.ye kullanılır mı?

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba daha öncesinde Pepsi Lime Game Pass kampanyası ile 1 aylık Game Pass kodu kullanmıştım ve kullanmıştım. Şimdi de Discord Nitro aldım ve envanterimde 2 aylık hediye Game Pass var. Bu kodu hesabımda kullanabiliyor muyum?

Arkadaşlar merhaba daha öncesinde Pepsi Lime Game Pass kampanyası ile 1 aylık Game Pass kodu kullanmıştım ve kullanmıştım. Şimdi de Discord Nitro aldım ve envanterimde 2 aylık hediye Game Pass var. Bu kodu hesabımda kullanabiliyor muyum?
Hocam aynı hesapta kullanılmıyor diye biliyorum ama kullanılıyor da olabilir.

DC Nitro'daki ilk kez kullananlar için. Yani kullanamazsınız. Ancak yeni hesap açıp kullanabilirsiniz.

Discord nitro ile alınanlar ilk ay için değil miydi yanlış mı hatırlıyorum ilk kullanıma özel olabilir, onun dışında ekstra kod alırsanız her ay yenileyebilirsiniz imzamda link var hocam düşünürseniz soru sorabilirsiniz Discord'dan.

Var hocam. Yeni hesap açın ondan sonra Microsoft Store hesabı olarak o hesabı kullanın. Daha sonra Xbox üzerinden şu an oynadığınız hesaba geçin. Böylelikle sorun kalmamış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı