Xbox Game Pass kodu kullanılamıyor

ROCKSTARLIVIN'

Hectopat
Merhaba. Bugün elime bir Game Pass Ultimate 2 aylık kod geçti. Kodun İngiltere'den olduğunu söylediler. Ama ne yaparsam yapayım alamadım kodu İngiltere London'a VPN açsam da. Ne yapmam lazım?

Microsoft adresini İngiltere yap ilk önce. Sonra dene.
Zaten öyle, United Kingdom yani Birleşik Krallık olarak görünüyor hesabın lokasyonu.
Kullanılmış olma ihtimali var mı?
Kullanılmış olsaydı RegionLocked diye bir hata vermezdi diye düşünüyorum. Direkt geçerli değil derdi herhalde.

O kodlar genelde game pass kullanılmamış hesaplar için oluyor.
Zaten Microsof hesabını sıfırdan NordVPN kullanarak açtım.

Zaten öyle, united kingdom yani birleşik krallık olarak görünüyor hesabın lokasyonu.

Kullanılmış olsaydı regionlocked diye bir hata vermezdi diye düşünüyorum. Direkt geçerli değil derdi herhalde.

Zaten microsof hesabını sıfırdan NordVPN kullanarak açtım.

United kingdom yerine Almanya'yı dener misiniz? Çünkü ben 2kere yaptim bu olayı 2.de Almanya yerine Romanya'yı secmistim olmamıştı sonra geri VPN'de Almanya'yı seçtiğimde olmuştu belki sizde de işe yarar.

Zaten öyle, united kingdom yani birleşik krallık olarak görünüyor hesabın lokasyonu.

Kullanılmış olsaydı regionlocked diye bir hata vermezdi diye düşünüyorum. Direkt geçerli değil derdi herhalde.

Zaten microsof hesabını sıfırdan NordVPN kullanarak açtım.

Hesabında önceden kod kullandın mı?

United kingdom yerine Almanya'yı dener misiniz? Çünkü ben 2kere yaptim bu olayı 2.de Almanya yerine Romanya'yı secmistim olmamıştı sonra geri VPN'de Almanya'yı seçtiğimde olmuştu belki sizde de işe yarar.
Almanya denedim, yine olmadı.
Hesabında önceden kod kullandın mı?
Okumadığınızı varsayıyorum. "Zaten microsoft hesabını sıfırdan NordVPN kullanarak açtım." demişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı