Çözüldü Xbox Game Pass kodu "Yönergelere göz atın" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Miractyl53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 3 ay önce PC Xbox Game Pass almıştım ve onda Discord Nitro vardı 3 aylık. Onu aldım bedavaya. Daha sonra 1 gün kala bana bir hediye geldi Discord'da hediye envanterimde ve Xbox Game Pass PC 3 aylık kod diyor. Ve şunlar yazıyor, 2021 15 Şubat'a kadar PC Game Pass kullanabilirsin gibi şeyler. Fakat ben bu kodu Xbox'un kendisine veya Microsoft redeem kod yerine girince şu hatayla karşılaşıyorum. Kodunuzla birlikte gelen yönergelere göz atın. Farklı bir web sayfasında kullanmanız gerekebilir. Nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O kodu başka bir e-posta adresi üzerinden kullanın. Mümkünse yeni açın, hatanızın düzeldiğini göreceksiniz. Aynı e-posta adresi üzerinden kullanamazsınız o kodu.
O kodu başka bir e-posta adresi üzerinden kullanın. Mümkünse yeni açın, hatanızın düzeldiğini göreceksiniz. Aynı e-posta adresi üzerinden kullanamazsınız o kodu.

Çözüm
aynı xbox hesabına önceden bedava abonelik yaptıysan birdaha yapmana izin vermiyor bedava abonelih her hesap için yanlızca bir kez olabilir aynı durum discord içinde geçerlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı