Xbox Game Pass ne işe yarar?

Melih16

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Herkese merhaba,
Uzun zaman sonra tekrardan burada olmak güzel bir şey aklımda merak ettiğim sorular var, onları sormak istiyorum:
1-) Yeni bir laptop aldım ve bana Xbox Ultimate Game Pass üyeliği verdi. Bu benim ne işime yarar?
2-) Kendimce araştırıp baktım kafamda şu takıldı orada bulunan oyunlara ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
3-) Aylık verilen o ücret sürekli devam edecek mi?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1-) Yeni bir laptop aldım ve bana Xbox Ultimate Game Pass üyeliği verdi. Bu benim ne işime yarar?
Xbox kütüphanesinde bulunan tüm oyunları üyeliğinizin bitiş tarihine kadar erişebilir ve oynayabilirsiniz.

2-) Kendimce araştırıp baktım kafamda şu takıldı orada bulunan oyunlara ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
Hayır ödemezsiniz.

Siz iptal edene kadar aynı ücretle devam edecek.

Ekstra: Üyeliğiniz bittiği zaman oyunlarda belirli save dosyanız korunuyor ve üyeliği tekrardan devam ettirince kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

1-) Xbox gamepass kütüphanesindeki onlarca oyunu oynayabilirsiniz.
2-) Oyunlar için ekstra bir ücret yok. Steam kütüphanesi gibi bir kütüphane var, indirip oynuyorsunuz.
3-) Microsoft kod kullanmak için bir kart bilgisi girme zorunluluğu bile koşmuyordu en son. Yani içiniz tamamen rahat olabilir, kodu kullanırken de, kullandıktan sonra da para çekme şansı yok.

Herkese merhaba,
Uzun zaman sonra tekrardan burada olmak güzel bir şey aklımda merak ettiğim sorular var, onları sormak istiyorum:

XBOX GamePass size geniş bir oyun kütüphanesi sunar. Ve ek ücret vermeniz gerekmez.

Herkese merhaba,
1-) yeni bir laptop aldım ve bana Xbox Ultimate Game Pass üyeliği verdi. Bu benim ne işime yarar?
2-) kendimce araştırıp baktım kafamda şu takıldı orada bulunan oyunlara ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
3-) aylık verilen o ücret sürekli devam edecek mi?

Kredi kartı eklemediğiniz sürece o ücret devam etmez yenilenmez yani oyunları da ekstra bir ücret ödemezsiniz orada olan bütün oyunlar size bedava.

Herkese merhaba,

Abone olduğunuz süre boyunca kütüphanesinde bulunan tüm oyunları ekstradan bir kuruş bile vermeniz gerekmeden yükleyip oynayabildiğiniz abonelik sistemi. Netflix’in oyun versiyonu gibi. Kart bilgisi vermediyseniz zaten parayı çekemez ama bir bakın ayarlardan görürsünüz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı