Xbox Game Pass oyun önerisi

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Öncelikle tek başıma oynayacağım bir oyun arıyorum şu Xbox Game Pass'da bulunan oyunlardan hangilerini oynamalıyım? (PC) Single işinden sonra da arkadaşlar ile girebileceğim bir oyun arıyorum ikisini ayrı önerirseniz iyi olur şimdiden teşekkürler.

Bende tam olarak bu şekilde bir konu açacaktım sizin konunuza denk geldim . Bende bir oyun hem hikayeli hem de çok oyunculu olacak şekilde. Mutlaka konu altına arkadaşlardan da öneriler gelecektir. Ama benim sizlere tavsiyem oynamadıysanız "Gears 5" olur hem hikayesi hem de çok oyunculu tarafı gayet başarılı.

Ekleme: @PanzerTR Acaba Monster Hunter World oyununu oynadınız mı? Ya da etrafınızda oynayan birileri var mı? Tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:
Oynamadım.

İngilizce şart mı oynamak için 1-2 arkadaşa da önereceğim ona göre.
Evet ayrıca oyun hikayeye direk giriyor karakterleri zaten tanıyormuşsun gibi ve bunun sebebi oyunun öncesinde Anime ve Filminin yayınlanmış olması. Ben izlemedim onun yerine Dost abinin özetini izledim gayet iyi anladım onu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NieR:Automata BECOME AS GODS Edition
Desperados III
What Remains of Edith Finch
A Plague Tale: Innocence
Ori and the Will of the Wisps
The Medium
Forza horizon 4

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…