Xbox Game Pass oyunları indirmiyor

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Zamanınızı almadan hemen konuya gireceğim, sorunun kaynağını buldum fakat bunun üzerinden bir çözüm üretemiyorum, araştırmalar da kifayetsiz kalınca buraya yazayım dedim. Sorunun kaynağı şu, bundan aylar önce temiz Windows 10 kurulumu yaptım. Fakat sabit sürücümde önemli dosyalar olduğundan ve bunları başka bir kaynağa aktaramayacağımdan, (yüksek boyutlu videolar) sadece SSD'yi biçimlendirip yeni Windows kurdum. Fakat sıkıntı burada başlıyor, önceki Windows sürümünde Game Pass'ten indirdiğim oyunları D: Sürücüsünde saklıyordum. Bundan dolayı orada halihazırda bir oyun klasörü vardı. Ve yeni Windows ile önceki burada çakıştığı için bir problem oluşuyordu. Daha sonrasında biraz bakınıp bu klasörün windowsapps olduğunu gördüm. "Özellikler>güvenlik"ten kendime gerekli izinleri verip silmeye çalıştım ki bunun sorunu çözeceğini düşünüyorum. Fakat windowsapps başka bir yerde kullanımda hatası alıyorum. "Ayarlar>uygulamalar"dan Windows D:'Deki tüm uygulamaları kaldırdım. Fakat hala aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı