Xbox Game Pass (PC) alınır mı?

Wuthrad

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Malum oyun servislerine gelen zamlar üstüne üç yıllık Xbox Game Pass almak popüler hale geldi. Ben daha önce üç aylık Free versiyonu kullanmıştım. Ancak bazı sorunlar vardı, mesela Skyrim oynamak istediğimde oyuna yama uygulayamıyordum çünkü erişim izni yoktu. Starfield'ın da Game Pass'e geleceğini duyunca bi' yeniden düşündüm bu platformu almayı ama bahsettiğim oyuncuyu kısıtlayan problemler düşündürmüyor değil, halen devam ediyor mu bu?

Merhaba arkadaşlar,

Malum oyun servislerine gelen zamlar üstüne üç yıllık Xbox Game Pass almak popüler hale geldi. Ben daha önce üç aylık Free versiyonu kullanmıştım. Ancak bazı sorunlar vardı, mesela Skyrim oynamak istediğimde oyuna yama uygulayamıyordum çünkü erişim izni yoktu. Starfield'ın da Game Pass'e geleceğini duyunca bi' yeniden düşündüm bu platformu almayı ama bahsettiğim oyuncuyu kısıtlayan problemler düşündürmüyor değil, halen devam ediyor mu bu?

Skyrim'e vs yama uygulanabiliyor artık daha dün mod yükledim hocam. Dosyalara erişim bir süredir var yama vs sorunu çekmiyorsunuz oyunlarda. Ben 3 yıllık aldım kafam rahat. Özellikle RPG sever birisiyseniz kesin alın. J-RPG, arpg, crpg oyunlarının en iyilelrinden, eski efsane yapımlarından bolca var.

Hocam para varsa 3 yıllık al öyle diyeyim.

Merhaba arkadaşlar,

Tabii ki alınır, hatta mümkünse 3 yıl al kafan rahat olur.

Kesinlikle almalısın özellikle şuanda ki oyunlara gelen zamlardan sonra birçok oyunun fiyatları uçtu. Zaten gamepass'de birçok oyun bulunmuş oluyor. Ben kullanıyorum 3 aydır gayet memnunum.

Teşekkürler, iyi forumlar arkadaşlar.
Adsız.jpg

Geri
Yukarı