Xbox Game Pass PC ortak kullanım

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox Game Pass'i PC için almayı düşünüyoruz arkadaşımla. Bazen O, bazen ben oynamayı düşünüyoruz. Sorun olur mu?

Hocam link atabilir misiniz? Güvenilir midir? Sınırsız nasıl oluyor?

Link şu an telefonda olduğum için atmam zor, sabah bakacağım. Güvenilirdir, ben aldım ancak Xbox Game Pass'e kişisel olarak destek verme amacıyla kendim ödemeye devam ediyorum. Sınırsız şöyle oluyor: Siz Ultimate alıyorsunuz ya da başka biri alıyor. Bilgisayarınızda Xbox uygulaması kurulu değilken arkadaşın Game Pass aldığı hesapla Microsoft Store'ye giriş yapıyorsunuz ve istediğiniz oyunu indirmeye başlıyorsunuz. İndirdikten sonra Xbox uygulamasını kuruyor ve kendi hesabınızı oluşturuyorsunuz. Artık hesabınızda o satın alan kişi ödemeye devam ettiği sürece Xbox Game Pass var. Bu arkadaşlarda böyle çok kişiye satıp uzun bir süre boyunca ödeyeceklerinin parasını çıkarıyorlar. Windows 11'de Xbox uygulaması gömülü geldiği için bu yöntem Windows 11'de çalışmıyor.
Ayrıca konuyu buldum: Satılık: (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Ortak kullanmayi bilmiyorsaniz anlatayım. Öncelikle sen ve arkadaşın kendi GamePass ve Microsoft Hesabınıza giriyorsunuz. Sonra arkadaşınız satin alıyor kendi hesabına. Daha sonra sağ üst tarafta bulunan ayarlara giriyorsunuz (satin almayan kişi). Orda hesabınızı göreceksiniz oradan "Microsoft hesabımı değiştire basiyorsunuz. Ilk basta kendi hesabiniz gözükecek kendi hesabinizdan oturumu kapatın satin alan arkadasinizin e posta sifresini girin Microsoft Store otomatikmen kapanacaktır zaten. GamePass'iniz oynanmaya hazir.

Ortak kullanmayi bilmiyorsaniz anlatayım. Öncelikle sen ve arkadaşın kendi Game Pass ve Microsoft hesabınıza giriyorsunuz. Sonra arkadaşınız satin alıyor kendi hesabına. Daha sonra sağ üst tarafta bulunan ayarlara giriyorsunuz (satin almayan kişi). Orada hesabınızı göreceksiniz oradan "Microsoft hesabımı değiştire basiyorsunuz. Ilk basta kendi hesabiniz gözükecek kendi hesabinizdan oturumu kapatın satin alan arkadasinizin e posta sifresini girin Microsoft Store otomatikmen kapanacaktır zaten. Game Pass'iniz oynanmaya hazir.

Hocam peki 2 kişi aynı anda Online oynayabiliyor mu? Eğer oynanmıyor ise sınırsız Game Pass Online üyeliği nasıl oluyor?

Hocam peki 2 kişi aynı anda Online oynayabiliyor mu? Eğer oynanmıyor ise sınırsız Game Pass Online üyeliği nasıl oluyor?
Evet oynayabiliyorsunuz. Fakat EA Play oyunlarını oynayamazsınız. Diğer her şeyi online oynayabiliyorsunuz denedim. Çok fazla bilgili değilim fakat takıldığınız yerleri sorabilirsiniz. Sınırsız Gamepass diye bir şey duymadım. Her ay ödüyorsunuz parayı ödemeyince de duruyor.
+++ Tamam üstteki arkadaşın mesajını okudum demek istediği benim dediğim herkes önce hesabıyla sonra satın alan kişinin hesabıyla bağlanırsa 1 satın alınan hesaptan bir sürü kişiyle oynayabiliyormuşsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı