Xbox Game Pass Ultimate Discord Nitro hediyesi kayboldu

justes123

Kilopat
Az önce Game Pass Ultimate aldım. 3 Aylık Discord Nitro gözüküyordu avantajlar bölümünde, satın aldıktan sonra tekrar baktım kaybolmuş ve sanırım süresi bitmiş ama neden satın almadan önce avantajlar bölümünde Discord Nitro gözüküyor, satın aldıktan sonra gidiyor böyle bir saçmalık olabilir mi?

Neyse aboneliğimi iptal ettim fakat başka bir yöntem vs. var mıdır Nitro için?
Malum aylık 10 dolar Nitro...

Az önce Game Pass Ultimate aldım. 3 Aylık Discord Nitro gözüküyordu avantajlar bölümünde, satın aldıktan sonra tekrar baktım kaybolmuş ve sanırım süresi bitmiş ama neden satın almadan önce avantajlar bölümünde Discord Nitro gözüküyor, satın aldıktan sonra gidiyor böyle bir saçmalık olabilir mi?

Neyse aboneliğimi iptal ettim fakat başka bir yöntem vs. var mıdır Nitro için?
Malum aylık 10 dolar Nitro...

Hatırladığım kadarıyla 15 Ocak'ta o kampanya bitti.

Kaybolması normal. Gidip üstündeki bitiş tarihine bakmadan sazan gibi atlamışsınız. Ucuza almanın pek bir yolu yok. Bazı siteler güvenilir mi bilmem ama 10-20 TL aşağısından satıyorlar.

Keşke satın almadan önce bunun konusunu açsaydınız. Böyle bir saçmalık olamaz, çünkü bu bir saçmalık değil. Sizin dikkatsizliğiniz.

Keşke satın almadan önce bunun konusunu açsaydınız. Böyle bir saçmalık olamaz, çünkü bu bir saçmalık değil. Sizin dikkatsizliğiniz.
Doğru ama gidip oraya rafa koyarsan benim gibi sazanlar çok gelip atlayacaktır.
Kampanya bittiyse raftan kaldıracaksın bu kadar basit.

Hocam tam olarak nerede yazıyor? Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.
Ekran görüntüsü 2021-01-21 000635.png

Hesaba girmeden önce yukarıdaki resimde görüldüğü gibi gözüküyor.
Game Pass hesabıma girdikten sonra raftan siliniyor.

Geri
Yukarı