Xbox Game Pass Ultimate NBA oynatıyor mu?

Malikuys

Decapat
Daha fazla  
Game Pass ultimatte her ikisi yazıyor mesela NBA 2K24 normalde Xbox'da onu PC'de oynatıyor mu bu üyeliği alınca.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gamepass Ultimate sadece hem PC hem konsolda kullanabileceğiniz bir üyelik verir. Oyunlar yine nereye özelse orada oynamanızı sağlar.

Game Pass ultimatte her ikisi yazıyor mesela NBA 2K24 normalde Xbox'da onu PC'de oynatıyor mu bu üyeliği alınca.

Maalesef Game Pass PC de yok. Gamepad var sa xCloud ile oynayabilirsin ama VPN ile giriliyor ona da.

Bazı oyunlar pc de bazı oyunlar da konsol da var.

Zatoichinin dediği gibi ben şimdi denedim PC üzerinden xCloud ile oynanıyor Microsoft Edge'den girmeni tavsiye ederim input lag daha az, çamur gibi grafikler olmuyor Edge'de VPN ise windscribe önerebilirim girdikten sonra kapatırsın xclouda oyunu VPN ile açma yoksa takılma olur.
Xbox PC appden de denedim onda arada görüntü bulanıklaşıyor gidip geliyor 88 download, 20 uploadım var.
Tek sıkıntı şu bu tarz Online oyunlarda parkta denemediğim için bir şey yazamam sonra düzenleyebilirim yazıyı input lagı birazdan deneyeceğim şut atamadım (20 senedir NBA oyunları oynarım) 2kuda, lag sıkıntı beta sürümde olduğu için Xbox Cloud Gaming input lag maalesef 0.5 1 saniyelik olabiliyor çok da problem değil. Dersen ki ben Center açarım dunker veya post scorer oynarım olabilir.

Son olarak dediğim gibi PC XCloud'da oyun oynanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…