Xbox Game Pass'a zam gelecek mi?

socketu87

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5500,RTX 3060 VENTUS 2X,GİGABAYTE 520M-K,ZALMAN KASA,600W ZALMAN PSU,500GB M2 SSD.
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben sistem aldım, cumartesi günü teslim alacağım o günde Pass alacağım ama zamlancak diye korkuyorum. sizce şimdiden alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben sistem aldım, cumartesi günü teslim alacağım o günde Pass alacağım ama zamlancak diye korkuyorum. sizce şimdiden alınır mı?
Niye böyle bir telaşa girdin? Zamlansa ne kadar artabilir fiyatı? Zaten 30 Türk lirası hadi 90 tl olsun diyelim gene iyi ama sen eğer diyorsanki zamlanır git al erkenden sistemin gelmesine yakın.

Sistem alabilecek durumun varsa 40 50 liralık zam seni etkilemez diye düşünüyorum. Ki eğer gelirse 1 hafta öncesinde falan haberlerini alırız.

Amazon bile zam verdiyse Game Pass'de zamlanır. Ama zaten uygun fiyat yurt dışında 10 dolar olan hizmeti 1 dolara alıyoruz. Muhtemelen 50 TL olur. Zaten zam gelmeden haberimiz de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı