Çözüldü Xbox Game Pass'te EA Play oyunları indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, 3 aylık Game Pass aldım. Game Pass sorunsuz çalışıyor ancak EA oyunlarını yükle deyince EA Desktop uygulamasına atıyor. Orada EA hesabıma girince de satın almamı istiyor. Game Pass ile EA Play hesaplarının maili aynı mı olmalı?

1629538800201.png

Çözüm
Arkadaşlar zaten yaptım. :D Yaptığım halde böyle. Mail adresleri aynı mı olmak zorunda acaba? Farklı mail ile Linklemiştim. Aynı olması gerekir diye Unlink yaptım ancak diğer hesabımda da sıkıntı varmış girmiyor. Herkes platform açıyor anasını satayım bu ne ya?
İki hesap da aynı mailde ve Linkledim. Hala aynı. Hangisi bozuk sizce? :D

1629540265649.png

Çözüldü. Store ve Xbox'a aynı hesapla girdim. Ardından EA Play için yeni hesap oluşturdum. Şu an indirebiliyorum oyunu.

1633338176563.png
Mail ile giriş yapınca aynı olmalı diye biliyorum. Giriş ekranında XBOX ile giriş yapabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı uygulamayı kapatınca tekrar giriş yapmak zorundasınız.

Arkadaşlar zaten yaptım. :D Yaptığım halde böyle. Mail adresleri aynı mı olmak zorunda acaba? Farklı mail ile Linklemiştim. Aynı olması gerekir diye Unlink yaptım ancak diğer hesabımda da sıkıntı varmış girmiyor. Herkes platform açıyor anasını satayım bu ne ya?

1629540265649.png

Çözüldü. Store ve Xbox'a aynı hesapla girdim. Ardından EA Play için yeni hesap oluşturdum. Şu an indirebiliyorum oyunu.

1633338176563.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1144157

Eki Görüntüle 1179981
merhaba bende de aynı sorun var ve bir türlü çözemiyorum yardım eder misiniz acaba

Geri
Yukarı